Hakkımızda

Kısaca Dr. Acar Olives;

Dünya’nın en verimli ovalarından birisi olan Ödemiş Ovası içerisinde büyük Aktaş Barajı etrafında çevrelenen tepelerin özel zeytinlerinden üretilen yağlarımız, erken hasatın verdiği tazelik soğuk sıkım tekniğiyle sizlerle buluşturuyoruz.

Yetiştiği özel topraklar sayesinde bu dağ zeytinlerinin  aromatik lezzeti bulunmaktadır. Bu aromatik lezzet ve konsantre doğal zeytinyağımızın tadı ve dokusu mükemmeldir.

Doktor Hüseyin Acar tarafından 2019 yılında markalaşan ürünlerimizin doğallığı, yapısı, genetiği ve üretim teknikleri sayesinde “ilaç gibi” kavramıına tam olarak uymaktadır.

Ürünlerimizin daha geniş yelpazede siz değerli müşterilerimizin sofralarına çok daha kolay ulaşması için kurduğumuz internet sitemiz artık yayında…

Afiyet Olsun.

Dracarolives

Dr. Acar Olives

En iyi ürünü elde edebilmek için zeytinleri erken hasatta toplar. Erken hasat, aromatik meyve lezzetini ve konsantre olarak meyvenin tüm zenginliğini içinde barındırmasına olanak sağlar. Dağlarda yetişen zeytinlerin, ovada yetişen zeytinlere göre daha aromatik ve konsantre özelliğe sahip olduğu bilinmektedir. Zeytinler toplandıktan sonra Dr. Acar Olives ‘e özel olarak belirlenen derecelerde soğuk sıkım yapılarak el değmeden şişelenir.

Dr. Acar Olives’in Zeytinlerinin yer aldığı bereketli Dağlar

Mağazamıza bir göz atın